Priznanje Anto Dragić

2016. GODINA

  1. EMILY BETIKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  2. NIKA ŽERJAVKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  3. ELENA KEČKEŠKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  4. SABINA PETKOVIĆKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  5. LOVRO FARKAŠKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  6. MARTA KOZJAKŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  7. DORA PAJIĆŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  8. LANA BLAGUSŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  1. SARA SENČARŽENSKI RUKOMENTNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  2. TIN FURDIČAKOVEČKI PLIVAČKI KLUB
  3. NOA VRESKSTOLNOTENISKI KLUB MIHOVLJAN
  4. ERIK ŽIŽEKPOWERLIFTING KLUB POZOJ
  5. MARTIN SLAVIČEKPOWERLIFTING KLUB POZOJ
  6. NINO ROJKOATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  7. MATIJA NOVAKATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  8. LEON BABIĆATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC

2015. GODINA

  1. TEO KEČKEŠKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  2. KRISTIAN TOPLIČANECKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  3. TEJA IVAČIĆŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  4. TENA HORVATŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  5. MELANI BALIĆŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  6. IGOR KOLARIĆKUGLAČKI KLUB ŽELJEZNIČAR ČAKOVEC
  7. LEA RUŽIĆGIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
  8. SABINA HEGEDUŠGIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
  1. LEON HORVATKICKBOXING KLUB 300 ČAKOVEC
  2. BORNA VADLJABADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  3. LUKA ČREPBADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  4. LUCIJA ĐAKOVIĆATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  5. FILIP VUČELNIKATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  6. LOVRO ŽBULJATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  7. JURA EGON JURANIĆMUŠKI RUKOMETNI KLUB ČAKOVEC

2014. GODINA

  1. NINA DOPŠAATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  2. FILIP PERASATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  3. BORNA VADLJABADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  4. INGA GRGIĆKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  5. NIKOLA TOPLIČANECKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  6. JOSIP SLUKIĆKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  1. STANISLAV ŠTRUKELJKUGLAČKI KLUB ŽELJEZNIČAR ČAKOVEC
  2. JURICA SRBIŠŠAHOVSKI KLUB SLOBODA MIHOVLJAN
  3. LUKA DODLEKČAKOVEČKI PLIVAČKI KLUB
  4. KAJA SABOLČAKOVEČKI PLIVAČKI KLUB
  5. STIVEN SABOLNŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC
  6. IRA RESMANŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC

2013. GODINA

  1. HANA LAPTOŠŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC
  2. LUKA GRUBIĆBADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  3. REGINA NOVAKSTRELIČARSKI KLUB KATARINA ZRINSKI
  4. ANTONIA RUŽIĆTENISKI KLUB FRANJO PUNČEC ČAKOVEC
  5. NINO BAŠASTOLNOTENISKI KLUB MIHOVLJAN
  6. LUCIJA RUŽAJKARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
  1. ANTONIO VUKGIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
  2. STELLA PETRANGIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
  3. MATIJA VIKERTKUGLAČKI KLUB ŽELJEZNIČAR ČAKOVEC
  4. DENIS KOŠAKKUGLAČKI KLUB ŽELJEZNIČAR ČAKOVEC
  5. BRUNO MAKOVECŠAHOVSKI KLUB SLOBODA MIHOVLJAN

2012. GODINA

  1. KARLO GRUDIĆSTRELIČARSKI KLUB KATARINA ZRINSKI ČAKOVEC
  2. LINO ZADRAVECBADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  3. NIKOLINA ZADRAVECŽRK ZRINSKI ČAKOVEC
  4. ENA BABIĆTENISKI KLUB FRANJO PUNČEC ČAKOVEC
  5. SVEN TODOROVIĆATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC

2011. GODINA

  1. JAKOV ROJKOČAKOVEČKI PLIVAČKI KLUB
  2. ELA TRSTENJAKBADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
  3. EMANUEL VARGAATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC