Izvršni i nadzorni odbor

Anđelko Crnčec

Anđelko Crnčec

Predsjednik ZSU Čakovca

Kuglački klub Željezničar
E: andjelko.crncec@gmail.com

Goran Kolarić

Goran Kolarić

Dopredsjednik ZSU Čakovca

Čakovečki plivački klub
E: gogomag22@yahoo.com

Tomica Jakopec

Tomica Jakopec

Tajnik ZSU Čakovca

Zajednica sportskih udruga Čakovca
E: tajnik@cakovec-sport.hr

Izvršni odbor

Anđelko Crnčec
Kuglački klub Željezničar
E. andjelko.crncec@gmail.com

Bojan Ružić
Teniski klub Franjo Punčec
E. puncectenis@gmail.com

Miodrag Novosel
EKOM
E. miodrag.novosel@ck.t-com.hr

Hrvoje Goričanec
ŽNK NŠ Međimurje Čakovec
E. hrvojegoricanec79@gmail.com

Mario Vukoja
GK Zadravec Marijan Macan
E. mario.vukoja1972@gmail.com

Damir Nemec
Sportski streljački klub Čakovec
E. damir.nemec@gmail.com

Robert Mikac
Stolnoteniski klub Mihovljan
E. robert.mikac2503@gmail.com

Simona Tošić
USR Urbani sportovi
E. simonatosic.ck@gmail.com

Goran Kolarić
Čakovečki plivački klub
E. gogomag22@yahoo.com

Slobodan Veinović
Klub odbojke na pijesku Čakovec
E. veinovic@cakovec.hr

Ljubica Vrbančić
ŽRK Zrinski Čakovec
E. referada@ets.hr

Nadzorni odbor

Nikola Dolar

E. nikola.dolar@cakovec.hr

Dejan Slukić

E. dejan.slukic@gmail.com

Mario Novak

E. mndradja13@gmail.com